BUM2022 – Bežci sa zodpovedne pripravu na Beh ulicami Námestova 2022

Naše snaženie o zviditeľnenie bežeckých aktivít pokračuje a ich vrcholom bude Beh ulicami Námestova 2022. Chceme, aby našlo záľubu v tejto pohybovej aktivite, čo najviac našich známych, kamarátov, ale aj ostatných, ktorí doteraz beh považovali za nudný šport.

Jednou zo základných aktivít budú komunitné motivačné bežecké tréningy, ktoré organizujeme, zvyčajne v utorky. Ak chcete vedieť viac, je potrebné nás sledovať na sociálnych sieťach IG/FB a taktiež v športovej aplikácii STRAVA.

Ďalšou a možno pre Vás ešte zaujímavejšou aktivitou bude bežecká výzva, ktorú sme spúšťali aj minulý rok. Aj vďaka protipandemickým opatreniam vznikol zaujímavý koncept, ktorý sa nám osvedčil a zaujal viacerých bežcov z Námestova, ale aj z okolia. 

Každý týždeň Vám ponúkneme trasu, ktorú si budete môcť odbehnúť. Keď nebudete mať s kým, môžete si to odbehnúť aj priamo s nami prostredníctvom motivačných tréningov, o ktorých sa dozviete vďaka facebooku, instagramu a aplikácii STRAVA.

Mesto Námestovo má v erbe tri farby a to bielu, žltú a čiernu. Rozhodli sme sa, že toto obdobie sa budeme obliekať do športového oblečenia v kombinácii s týmito troma farbami. A keď aj nebudete bežať, ale pôjdete sa len prejsť, pokúste sa zladiť do týchto farieb. Tak budeme vedieť, že ste s nami.

Keď to zhrnieme, vychádza z toho jediné: “Bude to zábava”

(c) Marek Pjenčák

BUM Team

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *